Őszi kortársművészeti nap - Erkel új

Title
Tartalomhoz ugrás

Őszi kortársművészeti nap

Sikereink > 2018
 
ŐSZI KORTÁRSMŰVÉSZETI NAP
 
ERKEL HÁZI ZENEI VERSENY
 
EREDMÉNYEK
 
 

1.-2. hangszeres osztály
 
1, Kovács András Bátor-furulya 2. o.    ARANY
 
A. Vivaldi: A négy évszak- Tél
 
Hidas Frigyes: Négy kis darab
 
Felkészítő tanár: Lázár Nóra
 
Zongorakísérő: Ocskai Gabriella
 
 
2, Sümegi Lea-gordonka 2. o.                 EZÜST
 
Couperin: La Bourbonnaises
 
Szokolay S: Dudanóta
 
Felkészítő tanár: Weisz Péter
 
Zongorakísérő: Dezső Marianna
 
 
3, Víg Hedvig-oboa 2. o. KIEMELT
                              ARANY
 
Sárospataki diák bordala
 
Pergolesi: Siciliano
 
              Felkészítő tanár: Varga Eszter
 
Zongorakísérő: Kiss Szilvia
 
 
 
4, Kocsis Janka-hegedű 2/B. o.          ARANY
 
Schubert: Német tánc
 
Weiner: Este van már
 
              Felkészítő tanár: Laskay Zsoltné
 
Zongorakísérő: Dezső Marianna
 
 
5, Hosszú Márton-baritonkürt 2. o.                 BRONZ
 
Jól van dolga…(magyar népdal)
 
Beethoven: Ecossaise
Felkészítő tanár: Szicsó István
 
Zongorakísérő: Dezső Marianna
 
 
6, Gánics Torda Botond-magánének 1. o.         ARANY
 
- Kinyílt a rózsa
 
- Az árgyélus kismadár
 
- Harangoznak Szebenbe
 
Felkészítő tanár: Radvan Eszter
 
Zongorakísérő: Ruczek Réka Anna
 
 

3.-4. hangszeres osztály
 
1, Wachter Eliza Anita-zongora 3. o.ARANY
 
J. S. Bach: G-dúr Menüett
 
Berkovic: C-dúr etűd
 
Bartók Béla: Bánat
 
Felkészítő tanár: Ruczek Réka Anna
 
 
2, Sümegi Dina-fuvola 3. o.      EZÜST
 
F. Schubert: Vadrózsa
 
Kodály Zoltán: Gyermektáncok 1,2,
 
Felkészítő tanár: Lázár Nóra
 
Zongorakísérő: Ocskai Gabriella
 
 
3, Vojvoda Vanda Johanna-zongora 3. o.     ARANY
 
Bach: F-dúr menüett
 
Kurtág György: Butáskodjunk együtt
 
A nyuszi és a róka
 
Felkészítő tanár: Kertiné Kovács Edina
 
 
4, Kis Luca-fuvola 3. o.                  EZÜST
 
Händel: Bourreé
 
Kodály Zoltán: Gyermektáncok
 
Felkészítő tanár: Nagy Ildikó
 
Zongorakísérő: Ruczek Réka Anna
 
 
5, Hegedűs Boglárka -zongora 4/B    EZÜST
 
F. Chopin      : a-moll Keringő (posth.)
 
Bartók Béla: Brisztói határon
 
Felkészítő tanár: Ruczek Réka Anna
 
 
6, Klinger Konrád-kürt 3. o.    BRONZ
 
Sugár R: Az árgyélus kismadár
 
Schubert: Rosa munda
 
Felkészítő tanár: Szicsó István
 
Zongorakísérő: Dezső Marianna
 
 
7,  Kővári-Mátyás Dániel-zongora 4/B       BRONZ
 
R. Schumann: Szilaj lovas
 
Bartók Béla: Furulyaszó
 
Felkészítő tanár: Ruczek Réka Anna
 
 
8, Kaszab Marcell-kürt 3. o.                   EZÜST
 
Bogár: Friss
 
Csajkovszkij: Régi francia dal
 
Felkészítő tanár: Szicsó István
 
Zongorakísérő: Dezső Marianna
 
 

5.-6. hangszeres osztály
 
1, Pető Jázmin - fuvola 5. o.     BRONZ
 
Saint Saeans: A hattyú
 
Weiner Leó: Marosszéki keringő
 
Felkészítő tanár: Pereszlényiné Kovács Judit
 
Zongorakísérő: Ocskai Gabriella
 
 
2, Haag Laura-zongora 5. o.    BRONZ
 
C. Ph. E. Bach: La Carolina
 
Bartók Béla: Párna tánc
 
Felkészítő tanár: Ruczek Réka Anna
 
 
3, Tóth Fanni-fuvola 5/B      ARANY
 
Philippe Gaubert: Madrigál
 
Karai József: Groteszk tánc
 
Felkészítő tanár: Pereszlényiné Kovács Judit
 
Zongorakísérő: Ocskai Gabriella
 

7.-8. hangszeres osztály
 
1, Bakos Lóránt-klarinét 7. o. BRONZ
 
Carlos Gardel: Por Una Cabeza
 
Kócziás György: Humoresk
 
Felkészítő tanár: Kiss András
 
Zongorakísérő: Ocskai Gabriella
 
 
2, Kovács Győző -szaxofon 7/B         ARANY
 
Bizet: Intermezzo
 
Kócziás György: Tarantella
 
Felkészítő tanár: Kiss András
 
Zongorakísérő: Ocskai Gabriella
 
 

9.-10. hangszeres osztály
 
1, Hamar Dávid-gordonka 9. o.    ARANY
 
Saint Saeans: Allegro appasionato
 
Székely E.: Lassú és friss
 
Felkészítő tanár: Weisz Péter
 
Zongorakísérő: Dezső Marianna
 
2, Berendi Zoltán - harmonika 10. o. KIEMELT                                                              
                                            ARANY
 
Tula Tullallaa: Finn népdalfeldolgozás
 
Derbenko: Párizs
 
Felkészítő tanár: Demeniv Igor
 
 
 

Kamarazene
 
1, Tóth Fanni-fuvola 5/B                   EZÜST
 
Rodé Klára-fuvola 4/B
 
Bartók Béla: Duók
 
Magyar nóta
 
Párnás tánc
 
Felkészítő tanár: Pereszlényiné Kovács Judit
 
 
 
 
 


X. Komárom-Esztergom megyei Rézfúvós Verseny (Bábolna)
 
Eredmények
 
 
 

ARANY MINŐSÍTÉS
 
Kaszab Marcell                   kürt           I. Korcsoport
 
Felkészítő tanár: Szicsó István
 
Zongorakísérő: Dezső Marianna
 
 
 
EZÜST MINŐSÍTÉS
 
Hosszú Márton             bariton   I. Korcsoport
 
Klinger Konrád            kürt        I. Korcsoport
 
Felkészítő tanár: Szicsó István
 
Zongorakísérő: Dezső Marianna
 
Károly Szilveszter        tenorkürt       I. Korcsoport
 
Felkészítő tanár: Soltész Kálmán
 
Zongorakísérő: Mászáros Zsolt Máté
 
 
 
BRONZ MINŐSÍTÉS
 
Bense Manfréd             kürt        I. Korcsoport
 
Felkészítő tanár: Soltész Kálmán
 
Zongorakísérő: Mászáros Zsolt Máté
 
Kishonti Boglárka                kürt                I. Korcsoport
 
Uttó Bence                    kürt                I. Korcsoport
 
Rieth Bendegúz             harsona          III. Korcsoport
 
Felkészítő tanár: Szicsó István
 
Zongorakísérő: Dezső Marianna
 
 
OKLEVÉL
 
Speier Benedek             kürt                II. Korcsoport
 
Nyéki Tibor                   kürt                IV. Korcsoport
 
Felkészítő tanár: Szicsó István
 
Zongorakísérő: Dezső Marianna
 
Virág Csaba                  trombita         III. Korcsoport
 
Felkészítő tanár: Román Géza
 
Zongorakísérő: Mászáros Zsolt Máté
 
 

 
 


2018. november 23.  Bakfark Bálint AMI- Oroszlány
 
Megyei Bordács Béla Hegedű- Brácsa és Gordonkaverseny Eredménye
 
 

Arany minősítés
 
 
Vida- Kun Gábor gordonka    I. korcsoport
 
Felkészítő tanár:      Weisz Péter
 
Zongorán kísért: Dezső Marianna
 
 
Hamar Dávid gordonka           IV. korcsoport
 
Felkészítő tanár:      Weisz Péter
 
Zongorán kísért: Dezső Marianna
 
 
Ezüst minősítés
 
 
Rodé Sára            hegedű         II. korcsoport
 
Felkészítő tanár:      Keresztesi Anikó
 
Zongorán kísért: Ruczek Réka Anna
 
 
 
 


Szeretettel gratulálunk az eredményekhez valamennyi résztvevőnek!
 

 

 
 
 
 
"Tisztelt Érintettek, Kedves Tanulók, Kedves Szülők!

Értesítjük  Önöket, hogy Intézményünk az Általános Adatvédelmi Rendelet (GDPR)  szabályainak megfelelően adatvédelmi tisztviselővel rendelkezik.
Kérjük  Önöket, hogy amennyiben az Önök, vagy gyermekeik személyes adataival,  azok kezelésével, tárolásával, továbbításával kapcsolatosan kérdésük,  észrevételük, vagy panaszuk merülne fel, úgy azt szíveskedjenek a  tisztviselő alábbi elérhetőségeinek valamelyikén lehetőség szerint  közvetlenül felé jelezni. Az adatvédelmi tisztviselő minden megkeresésre  reagálni fog.
Intézményünk adatvédelmi tisztviselője:

              Dr. Lórodi László
    Reé Consulting Nonprofit Kft.
8000 Székesfehérvár, Várkörút 4. II/26.  
    email: dpo@reeconsulting.eu "

Vissza a tartalomhoz