2016.11.19. - Erkel Ferenc AMI

„Talán a zene az, ami beteljesíti a legmagasztosabb küldetést: összeköti a nemzeteket, fajokat és
államokat, melyek sok szempontból idegenek egymás számára – egyesíti a különállókat és megbékíti
az ellenségeket.” (Dr. M. Bendiner)
Tartalomhoz ugrás
Sikereink
 
Erkel Házi Zenei Verseny Eredménye
2016. november 19.
 
Kiemelt Arany minősítés
 
Vida-Kun Dávid – hegedű 2. osztály            
                                   Felkészítő tanár: Laskay Zsoltné
Vida-Kun Áron – zongora 5. osztály             
                                   Felkészítő tanár: Dezső Marianna
Hamar Dávid – gordonka 7. osztály              
                                   Felkészítő tanár: Weisz Péter

Arany minősítés
 
Vida-Kun Gábor – gordonka EK/2 osztály   
                                   Felkészítő tanár: Weisz Péter
Muraközy Bernát – fuvola 2. osztály            
                                   Felkészítő tanár: Baloghné Nagy Ildikó
Somogyi Tifani Georgina – hegedű 3. osztály          
                                   Felkészítő tanár: Weiszné Romhányi Krisztina
Kovács Győző Dávid – szaxofon 5. osztály
                                   Felkészítő tanár: Kiss András
Kiss Georgina – gitár 7. osztály
                                   Felkészítő tanár: Nagy László
Zongorás trió: Vida-Kun Áron – zongora
                   Vida-Kun Dávid – hegedű
                       Vida-Kun Gábor – gordonka
                                   Felkészítő tanár: Weisz Péter
Zongora négykezes: Velencei Csinszka - Velencei Virág
                                   Felkészítő tanár: Dezső Marianna
Gitár duó: Deli Márk - Papp Vanessza
                                   Felkészítő tanár: Kiss Rita Ella

Ezüst minősítés
 
Bereczki Hanna Rebeka – fuvola 1. osztály
                                   Felkészítő tanár: Baloghné Nagy Ildikó
Wachter Eliza Anita – zongora 1. osztály
                                   Felkészítő tanár: Ruczek Réka
Hegedűs Boglárka Anna – zongora 2. osztály
                                   Felkészítő tanár: Ruczek Réka
Kiss Virág Hanna – hegedű 2. osztály
                                   Felkészítő tanár: Takács Anita
Kővári-Mátyás Dániel – zongora 2. osztály
                                   Felkészítő tanár: Ruczek Réka
Nagy Katinka Rózsa – hegedű 2. osztály
                                   Felkészítő tanár: Takács Anita
Tóth Fanni – fuvola 3. osztály
                                   Felkészítő tanár: Pereszlényiné Kovács Judit
Diószegi Orsolya – hegedű 4. osztály
                                   Felkészítő tanár: Weiszné Romhányi Krisztina
Eszlári Zsófia Virág – fuvola 5. osztály
                                   Felkészítő tanár: Pereszlényiné Kovács Judit
Bohács Gábor Kálmán – trombita 7. osztály
                                   Felkészítő tanár: Soltész Kálmán
Remete Csanád – szaxofon 8. osztály
                                   Felkészítő tanár: Laskay Zsolt
 
Bronz minősítés
 
Haag Laura – zongora 2. osztály
                                   Felkészítő tanár: Ruczek Réka
Ódor Flóra – zongora 2. osztály
                                   Felkészítő tanár: Ruczek Réka
Turán Inez – hegedű 2. osztály
                                   Felkészítő tanár: Takács Anita
Hozák Krisztián Attila – zongora 3. osztály
                                   Felkészítő tanár: Ruczek Réka
Bakos Lóránt – klarinét 5. osztály
                                   Felkészítő tanár: Kiss András
Hajlinger Blanka – gitár 5. osztály
                                   Felkészítő tanár: Nagy László
 
 
Zongorakísérők: Ocskai Gabriella, Ruczek Réka, Somorjai Ildikó, Tóka Ágoston


 
Szeretettel gratulálunk növendékeinknek, felkészítő tanáraiknak és a zongorakísérőknek az elért eredményekhez!
 
2017-2018
Vissza a tartalomhoz