2020/2021 Szolfézs csoportok beosztása - Tatabányai Erkel Ferenc AMI

Title
Tartalomhoz ugrás

2020/2021 Szolfézs csoportok beosztása

Aktuális
Erkel 1/A Molnár Johanna
 
Hétfő- Szerda 16:25-17:10
 
II. em. 26. terem
 
1.       Benedek-Tóth Ádám
 
2.       Benedek-Tóth Zsófia
 
3.       Dervalics Szofia
 
4.       Farkas Rebeka Hanna
 
5.       Gyuga András Máté
 
6.       Hernádi Nóra
 
7.       Hideg Ramóna Jázmin
 
8.       Kertész Dávid
 
9.       Kunkela Emma
 
10.   Magyar Luca
 
11.   Magyar Máté
 
12.   Neusinger-Kiss Fédra
 
13.   Orosházi Ágota
 
14.   Polgárdi Gergely
 
15.   Pordán Eszter
 
16.   Simon Mátyás
 
17.   Volom Hanna
 
18.   Nagy Ágota Bettina vendéghallgató (Launai)
 
19.   Németh Léna Franciska vendéghallgató (Launai)


 
Erkel 2/A Molnár Johanna
 
Kedd 15:35-16:20 Csütörtök 15:10-15:55
 
II. em. 26. terem
 
     
  1. Ács      Gergő
  2.  
  3. Barta      Eszter
  4.  
  5. Kiss      Flóra Ilona
  6.  
  7. Kocsis      Donát
  8.  
  9. Kondász      Hanna
  10.  
  11. Kovács      András Bátor
  12.  
  13. Kovács      Marcell
  14.  
  15. Kovács-Sárdi      Zsuzsanna
  16.  
  17. Lázók-Bucskó      Bence
  18.  
  19. Lévai      Ákos
  20.  
  21. Nagy      Dániel
  22.  
  23. Ódor      Nimród
  24.  
  25. Reiner      Zoé
  26.  
  27. Stramszki      Bálint
  28.  
  29. Sulyák      Alexandra
  30.  
  31. Sümegi      Eszter
  32.  
  33. Takács      Luca
 
 

 
Erkel 2/B Molnár Johanna
 
Hétfő – Szerda 17:15-18:00
 
II. em. 26. terem
 
1.     Bartal Levente
 
2.     Bartal Milán
 
3.     Bolla Luca
 
4.     Dénes Dóra
 
5.     Hubert Kinga
 
6.     Nagy Lili Róza
 
7.     Nagy Zoé Szilvia
 
8.     Nyujtó Lilien
 
9.     Sikrai Bence
 
10.   Seffer Benedek István
 
11.   Varga Csanád
 
12.   Várhegyi Fruzsina
 
13.   Vízvári Lea
 
14.   Vörös Zita
 
 
 
Erkel 3/A Molnár Johanna
 
Kedd 16:25-18:00
 
II. em. 26. terem
 
     
  1. Dóczi      Dániel
  2.  
  3. Haag Karina
  4.  
  5. Gyuga      Laura Katalin
  6.  
  7. Matuska      Réka Flóra
  8.  
  9. Molnár      Nóra
  10.  
  11. Nagy      Anna Katalin
  12.  
  13. Rottler      Zsófia
  14.  
  15. Simon      Klaudia
  16.  
  17. Straubinger      Éva
  18.  
  19. Szakács      Eszter Dóra
 
11.   Szemán Panna
 
     
  1. Annoh      Dóra vendéghallgató (Menner)
 
 

 
Erkel 3/B Molnár Johanna
 
Szerda 14:45-16:20
 
II. em. 26. terem
 
     
  1. Boczonádi      Anna
  2.  
  3. Kiss      Patrik
  4.  
  5. Pikoulas      Anna Cecília
  6.  
  7. Royer      Réka
  8.  
  9. Sárossi      Buda Gellért
  10.  
  11. Schubert      Marcell
  12.  
  13. Sipos      Levente Benedek
  14.  
  15. Szente      Noémi
  16.  
  17. Várpalotai      Viktor
  18.  
  19. Völgyes      Anna
 
 
 
Erkel 3/C Weiszné Romhányi Krisztina
 
Hétfő 14:30-16:05
 
I. em. 13. terem
 
1.       Bense Kamilla
 
2.       Boda Zselyke Kinga
 
3.       Horváth Dorottya
 
4.       Kondász Kristóf (visszajön- gitár Laci)
 
5.       Majlinger Anna
 
6.       Nánásy Zsófia
 
7.       Papp Edvárd Noel
 
8.       Perjési Dorottya
 
9.       Szilágyi Lídia
 
10.   Vasas Boglárka
 
11.   Vida-Kun Gábor
 
12.   Visegrádi Lilla
 
13.   Vaczula Hanna vendéghallgató (Dallam zenesuli)
 


 
Erkel Senior/2-3 Weiszné Romhányi Krisztina
 
Péntek 15:30-17:05
 
I. em. 13. terem
 
     
  1. Bartus      Ferenc
  2.  
  3. Bogdán      Boglárka
  4.  
  5. Börzsei      Amanda Mónika
  6.  
  7. Csernai      Lili Sen/2
  8.  
  9. Farkas      Bernárd Milán
  10.  
  11. Kiss      Barbara
  12.  
  13. Hegedűs      Dávid
  14.  
  15. Németh      Dóra Sen/2
  16.  
  17. Palotai      Csaba Sen/3
  18.  
  19. Svorcz      Bernadett Sen/3
 

 
Erkel 4/A Kiss Szilvia
 
Kedd 15:00-16:35
 
Fszt. 4. terem
 
     
  1. Bárdos      Imre
  2.  
  3. Hosszú      Márton
  4.  
  5. Klespitz      Noémi
  6.  
  7. Konrád      Ákos       
  8.  
  9. Kuzma      Kata
  10.  
  11. Laczó      Míra
  12.  
  13. Molnár      Anna
  14.  
  15. Parasics      András
  16.  
  17. Rauch      Zétény
  18.  
  19. Sümegi      Dina
  20.  
  21. Sümegi      Lea
  22.  
  23. Vartek      László
  24.  
  25. Volom      Laura
  26.  
  27. Kerti      Anna vendéghallgató
 
 

 
Erkel 4/B Weiszné Romhányi Krisztina
 
Szerda 14:30-16:05
 
I. em. 13. terem
 
     
  1. Bari      Dominik
  2.  
  3. Bari      Márk
  4.  
  5. Gyalogos      Jeronima Mária
  6.  
  7. Kancz      Benedek
  8.  
  9. Káfony-Házi      Kolos
  10.  
  11. Kozicz      Kristóf     
  12.  
  13. Maschek      Botond
  14.  
  15. Rodé      Flóra
  16.  
  17. Szigeti      Luca
  18.  
  19. Szilágyi      Botond
  20.  
  21. Vincze      Anna vendéghallgató (Launai)
  22.  
  23. Dákai      Benedek vendéghallgató (Menner)
 
 

 
Erkel 4/C  Kovács Edina
 
Szerda 15:30-17:05
 
Fszt. 4. terem
 
1.       Anicka Tamara
 
2.       Juhász Nikolett
 
3.       Kozma Tamara
 
4.       Kulcsár Bence Imre
 
5.       Likár Márk
 
6.       Nagy Réka
 
7.       Rédai Boldizsár
 
8.       Szabó Soma Zsolt
 
9.       Veér Hunor
 


 
Erkel EK/2  ÚJ Weiszné Romhányi Krisztina
 
Hétfő- Szerda 16:15-17:00
 
I. em. 13. terem
 
1.       Barakka- Hoffmann Réka
 
2.       Bedő István Keán
 
3.       Bíró Flóra Júlia
 
4.       Bőhm Ivett Csilla
 
5.       Hajba Ármin
 
6.       Hosszú Jana
 
7.       Lantos Katalin
 
8.       Salamon Boglárka
 
9.       Szoboszlai Sára
 
10.   Vartek Adrián Arnold
 
11.   Vass-Magyari Szabolcs
 
12.   Vízvárdi Lora
 
 
 
Erkel 1/B  ÚJ  Weiszné Romhányi Krisztina
 
Kedd- Csütörtök 16:45-17:30
 
I. em. 13. terem
 
1.       Bartus Bence
 
2.       Both Emília Viktória
 
3.       Csente Nóra
 
4.       Németh Dominik Attila
 
5.       Orbán Kamilla (Szent Margitba fog járni!)
 
6.       Ozsvát Áron (Szent Margitba fog járni!)
 
7.       Skóza Hanna
 
8.       Szente Dorina
 
9.       Társi Evelin
 
10.   Tenk Vivien Anikó
 
11.   Tenk Zoltán István
 
12.   Várhelyi Abigél  (Szent Margitba fog járni!)
 
13.   Völgyes Péter
 

 
Erkel Felvételi Weiszné Romhányi Krisztina
 
Kedd 14:30-16:05
 
I. em. 13. terem
 
     
  1. Jakab      Tibor
  2.  
  3. Kishonti Boglárka
  4.  
  5. Kiss Szabolcs
  6.  
  7. Klinger      Konrád
  8.  
  9. Rodé Sára
  10.  
  11. Vida-Kun Dávid      vendéghallgató
 
 

 
Zeneirodalom Kovács Edina     
 
Péntek 15:30-17:05
 
I. em. 15. terem
 
     
  1. Haag      Laura
  2.  
  3. Hegedűs      Boglárka Anna?
  4.  
  5. Huang      Tingyue
  6.  
  7. Kakas      Imre
  8.  
  9. Keindl      Bercel
  10.  
  11. Kertész      Dániel
  12.  
  13. Kővári-Mátyás      Dániel
  14.  
  15. Orbán      Eszter?
  16.  
  17. Ódor      Flóra
  18.  
  19. Pécsi      Emília Regina
  20.  
  21. Szeles      Balázs?
  22.  
  23. Vojvoda      Vanda Johanna
  24.  
  25. Wachter      Eliza Anita
 


 
Szent Margit EK/2 ÚJ  osztály  Ruczek Réka
 
Kedd 13:10-13:55 Péntek 12:10-12:55
 
1.       Árendás Viola
 
2.       Bagó Boróka
 
3.       Bánky Luca Borbála
 
4.       Bense Margaréta
 
5.       Boda Villő Erzsébet
 
6.       Boda Viola Margit
 
7.       Csiki Réka Rebeka
 
8.       Csorba Hunóra
 
9.       Fernandez-Stein Laia
 
10.   Hajgató Anna
 
11.   Horváth Barna
 
12.   Magyar Mihály Péter
 
13.   Mitrocsák Máté
 
14.   Molnár Blanka
 
15.   Pokorny Réka
 
16.   Sári Attila László
 
17.   Szilágyi Barnabás
 
18.   Víg Johanna

 
 
Szent Margit 1. osztály  Ruczek Réka     
 
Kedd 14:00-14:45 Péntek 13:00-13:45
 
1.       Balogh Kornél
 
2.       Czaun Rebeka
 
3.       Drinóczi Gábriel
 
4.       Fábián Emma Zoé
 
5.       Horváth Emma
 
6.       Jakabos Vince
 
7.       Kadencki Luca
 
8.       Kiss Bálint
 
9.       Kubinger Réka
 
10.   Mezei Marcell
 
11.   Onoffer Keszi Jenő (ütő)
 
12.   Sándor Gergő
 
13.   Sárossi Boróka
 
14.   Seffer Patrik Lénárd (ütő)
 
15.    Szilágyi Barna
 
16.    Takács Jázmin
 
17.   Várpalotai Krisztina
 
18.    Visnyovszki Vivien
 

 

 
Szent Margit 2. osztály Ruczek Réka      
 
Kedd 14:50-15:35 Péntek 13:50-14:35
 
     
  1. Bánky      Sebestyén
  2.  
  3. Csiki      Lilla Krisztina
  4.  
  5. Dencs      Boglárka
  6.  
  7. Flender      Anna
  8.  
  9. Gyalogos      Bátor
  10.  
  11. Kóti      Lotti
  12.  
  13. Lacza      Kolos
  14.  
  15. Maknics      Zita Gizella
  16.  
  17. Mitrocsák      Eszter
  18.  
  19. Molnár      Boglárka
  20.  
  21. Nánásy      Regina
  22.  
  23. Perjési      Lara
  24.  
  25. Rodé      Nóra
  26.  
  27. Salamon      Lilla
  28.  
  29. Szélig      Martin
  30.  
  31. Topa      Julianna
  32.  
  33. Tóvári      Napsugár
 


 
Óváros EK/2-1. osztály ÚJ Kovács Edina
 
Kedd- Csütörtök  12:40-13:25
 
1.       Haris Anita 1. o.
 
2.       Horváth Gábor Bence EK/2
 
3.       Kuppis Tamás 1. o.
 
4.       Magyar Enikő Zita 1. o.
 
5.       Szabó Zsófia 1. o.
 
6.       Tóth Amanda 1. o.
 
7.       Veér Emese EK/2
 
 

 
Óváros  2. osztály  Kovács Edina
 
     
  1. Ádám      Melinda
  2.  
  3. Balpataki      Dénes Hunor
  4.  
  5. Dezső      Hanna
  6.  
  7. Hartmann      István
  8.  
  9. Jónás      Géza
  10.  
  11. Majerik      Kitti
  12.  
  13. Molnár-Földi      Emma
  14.  
  15. Nagy      Gergely János
  16.  
  17. Péli      Adrián
  18.  
  19. Rozenberszki      László
  20.  
  21. Sólyom      Zoé
  22.  
  23. Stern      Levente
  24.  
  25. Varasdi      Jázmin Zoé
  26.  
  27. Veszprémi      Maja
 


 
Tarján 1.-2. osztály Molnár Johanna
 
Péntek 14:20-15:55
 
     
  1. De      Santa-Maria Írisz (1. o.)
  2.  
  3. Ferge      Barnabás (2. o.)
  4.  
  5. Gröschl      Benedek (1. o.)
  6.  
  7. Király      Zoé Lídia (1. o.)
  8.  
  9. Klinger      Albert (1. o.)
  10.  
  11. Lányi      Boglárka (1. o.)
  12.  
  13. Molnár      Máté (1. o.)
  14.  
  15. Molnár      Zsófia (2. o.)
  16.  
  17. Riffer      Emma (1. o.)
  18.  
  19. Schaller      Máté (1. o.)
  20.  
  21. Senkár      Laura (2. o.)
  22.  
  23. Uttó      Bálint (2. o.)

Erkel Kórus Molnár Johanna
 
Csütörtök 16:00-17:35
 
II. em. Kamaraterem
Szeretettel várjuk az énekelni vágyó növendékeket!

Erkel Vonószenekar, Weisz Péter, Laskay Zsoltné
Péntek 15:30-17.00
II. em. Kamaraterem

Erkel Fúvószenekar Szicsó István, Román Géza
Péntek 17:00-18:30
Koncertterem
"Tisztelt Érintettek, Kedves Tanulók, Kedves Szülők!

Értesítjük  Önöket, hogy Intézményünk az Általános Adatvédelmi Rendelet (GDPR)  szabályainak megfelelően adatvédelmi tisztviselővel rendelkezik.
Kérjük  Önöket, hogy amennyiben az Önök, vagy gyermekeik személyes adataival,  azok kezelésével, tárolásával, továbbításával kapcsolatosan kérdésük,  észrevételük, vagy panaszuk merülne fel, úgy azt szíveskedjenek a  tisztviselő alábbi elérhetőségeinek valamelyikén lehetőség szerint  közvetlenül felé jelezni. Az adatvédelmi tisztviselő minden megkeresésre  reagálni fog.
Intézményünk adatvédelmi tisztviselője:

              Dr. Lórodi László
    Reé Consulting Nonprofit Kft.
8000 Székesfehérvár, Várkörút 4. II/26.  
    email: dpo@reeconsulting.eu "

Vissza a tartalomhoz