március - Erkel új

Title
Tartalomhoz ugrás

március

Sikereink > 2019
LIV. Komárom-Esztergom megyei Kamarazene Fesztivál
 
Komárom 2019. március 2.
 
Eredmény
 
 
KIEMELT ARANY MINŐSÍTÉS és KÜLÖNDÍJ
 
Harmonika zenekar       Al-Akhras Niszrin Mária
 
                                     Kiss Szabolcs
 
                                     Al-Akhras Dávid Jákob
 
                                     Al-Akhras Jázmin
 
                                     Tóth Barnabás
 
                                     Buzási Ádám
 
                                     Berendi Zoltán
 
Felkészítő tanár: Demeniv Igor
 
 
 
ARANY MINŐSÍTÉS
 
Fuvola trió                  Tóth Fanni
 
                                     Pető Jázmin Boglárka
 
                                     Rodé Klára
 
Felkészítő tanár: Pereszlényiné Kovács Judit               
 
 
 
 
 
EZÜST MINŐSÍTÉS
 
                       Víg Hedvig – oboa
 
                           Komlósi Csenge – oboa
 
                           Börgöndi Luca – szaxofon
 
Felkészítő tanárok: Varga Eszter, Kiss András
 
 
 
BRONZ MINŐSÍTÉS
 
Kürt kamara                 Speier Benedek
 
                           Klinger Konrád
 
                           Uttó Bence
 
                           Hosszú Márton – bariton
 
Felkészítő tanár: Szicsó István
 
 
Demeniv Igor kollégánk TANÁRI KÜLÖNDÍJBAN részesült!
 
 
 
 
 
Szeretettel gratulálunk az elért eredményekhez!




52. Ifjú Muzsikusok Fesztiválja
 
Győr 2019. március 5.
 
Eredmény
 
 
 
 
IV. KORCSOPORT
 
 
Tóth Fanni – fuvola      BRONZ MINŐSÍTÉS
 
 
 
Felkészítő tanár: Pereszlényiné Kovács Judit
 
Zongorakísérő: Ocskai Gabriella
 
 
 
 
Szeretettel gratulálunk az elért eredményhez!



XIII. ORSZÁGOS ZENEISKOLAI KÜRTVERSENY
 
KISÚJSZÁLLÁS
 
2019. március 8.-9.-10.
 
EREDMÉNY
 
 
I.KORCSOPORT
 
 
KLINGER KONRÁD
 
3. osztályos kürt szakos növendékünk
 
III. helyezésben
 
részesült!
 
Felkészítő tanár: Szicsó István
 
Zongorakísérő: Mészáros Zsolt Máté
 
 
Szeretettel gratulálunk az elért eredményhez!

I. Egressy Regionális Trombitaverseny Komárom      
 
2019. március 27.
 
Eredmény
 
 
I.KORCSOPORT
 
 
Jakab Tibor                          arany minősítés
 
Felkészítő tanár: Szicsó István
 
Zongorakísérő: Rózsa Beáta
 
 
Gábor Kristóf Mátyás       bronz minősítés
 
Felkészítő tanár: Szicsó István
 
Zongorakísérő: Rózsa Beáta
 
 
Szabó Soma Zsolt                bronz minősítés
 
Felkészítő tanár: Román Géza
 
Zongorakísérő: Rózsa Beáta
 
 
 
 
 
III. KORCSOPORT
 
Virág Csaba                         bronz minősítés
 
Felkészítő tanár: Román Géza
 
Zongorakísérő: Rózsa Beáta
 
 
 
 
 Szeretettel gratulálunk az elért eredmén
"Tisztelt Érintettek, Kedves Tanulók, Kedves Szülők!

Értesítjük  Önöket, hogy Intézményünk az Általános Adatvédelmi Rendelet (GDPR)  szabályainak megfelelően adatvédelmi tisztviselővel rendelkezik.
Kérjük  Önöket, hogy amennyiben az Önök, vagy gyermekeik személyes adataival,  azok kezelésével, tárolásával, továbbításával kapcsolatosan kérdésük,  észrevételük, vagy panaszuk merülne fel, úgy azt szíveskedjenek a  tisztviselő alábbi elérhetőségeinek valamelyikén lehetőség szerint  közvetlenül felé jelezni. Az adatvédelmi tisztviselő minden megkeresésre  reagálni fog.
Intézményünk adatvédelmi tisztviselője:

              Dr. Lórodi László
    Reé Consulting Nonprofit Kft.
8000 Székesfehérvár, Várkörút 4. II/26.  
    email: dpo@reeconsulting.eu "

Vissza a tartalomhoz