Tanáraink - Erkel új

Title
Tartalomhoz ugrás

Tanáraink

Iskolánkról
Tatabányai Erkel Ferenc AMI
tanári testülete

Pereszlényiné Kovács Judit
mb. igazgató, fuvola, furulya
igazgatohelyettes@erkelzistb.hu
Kiss Szilvia
igazgatóhelyettes, zongora, szolfézs
kiss.szilvia@erkelzistb.hu
Baloghné Nagy Ildikó
fuvola
baloghne.nagy.ildiko@erkelzistb.hu
Demeniv Igor
harmonika
demeniv.igor@erkelzistb.hu
Dezső Marianna
zongora
dezso.marianna@erkelzistb.hu
Dibuz László Attila
gitár
dibuz.laszlo.attila@erkelzistb.hu
Keltai Gábor
néptánc
keltai.gabor@erkelzistb.hu
Keresztesi Anikó
hegedű
keresztesi.aniko@erkelzistb.hu
Kerti István
klarinét, furulya
kerti.istvan@erkelzistb.hu
Kertiné Kovács Edina
zongora, szolfézs
kertine.kovacs.edina@erkelzistb.hu
Kiss András    
klarinét, szintetizátor, szaxofon, furulya
kiss.andras@erkelzistb.hu
Laskay Péter
ütő
laskay.peter@erkelzistb.hu
Laskay Zsolt
szintetizátor, klarinét, szaxofon, furulya
laskay.zsolt@erkelzistb.hu
Laskay Zsoltné
hegedű, brácsa
laska.zsoltne@erkelzistb.hu
Mészáros Zsolt Máté
orgona, zongora
m.zsolt.mate@erkelzistb.hu
Nagy László
gitár
nagy.laszlo@erkelzistb.hu
Ocskai Gabriella
zongora
ocskai.gabriella@erkelzistb.hu
Radván Eszter
magán ének
radvan.eszter@erkelzistb.hu
Rigóné Szegvári Ildikó
népi ének, néptánc
rigone.szegvari.ildiko@erkelzistb.hu
Román Géza
rézfúvó
roman.geza@erkelzistb.hu
Ruczek Réka Anna
zongora, szolfézs
ruczek.reka.anna@erkelzistb.hu
Soltész Kálmán
furulya, rézfúvó, szolfézs
soltesz.kalman@erkelzistb.hu
Somorjai Ildikó
zongora
somorjai.ildiko@erkelzistb.hu
Szicsó István
kürt
szicso.istvan@erkelzistb.hu
Szirják Adrienn (GYES)
fuvola
Szokody Ildikó
zongora, szolfézs
szokody.ildiko@erkelzistb.hu
Lázár Nóra
fuvola
szucs.nora@erkelzistb.hu
Takács Anita
hegedű
takacs.anita@erkelzistb.hu
Turcsányi Zsófia
hegedű
turcsanyi.zsofia@erkelzistb.hu
Varga Eszter
oboa, furulya
varga.eszter@erkelzistb.hu
Végh Zsuzsanna (GYED)
népi ének
Weisz Péter
gordonka
weisz.peter@erkelzistb.hu
Weiszné Romhányi Krisztina (GYES)
hegedű, szolfézs
weiszne.romhanyi.krisztina@erkelzistb.hu
Vissza a tartalomhoz