Tanáraink - Tatabányai Erkel Ferenc AMI

Title
Tartalomhoz ugrás

Tanáraink

Iskolánkról
Tatabányai Erkel Ferenc AMI
tanári testülete 2020-2021 tanév

Pereszlényiné Kovács Judit
intézményvezető, fuvola
igazgato@erkelzistb.hu
Kiss Szilvia
intézményvezető-helyettes, zongora, szolfézs
kiss.szilvia@erkelzistb.hu
Kerti István
intézményvezető-helyettes, klarinét
kerti.istvan@erkelzistb.hu
Demeniv Igor
harmonika
demeniv.igor@erkelzistb.hu
Juhász Zoltán Árpád
gitár
Keresztesi Anikó
hegedű
keresztesi.aniko@erkelzistb.hu
Kovács Edina
zongora, szolfézs
kertine.kovacs.edina@erkelzistb.hu
Kiss András    
klarinét, szintetizátor
kiss.andras@erkelzistb.hu
Laskay Péter
ütő
laskay.peter@erkelzistb.hu
Laskay Zsolt Géza
szintetizátor, klarinét
laskay.zsolt@erkelzistb.hu
Laskay Zsoltné
hegedű
laska.zsoltne@erkelzistb.hu
Lázár Nóra
fuvola
lazar.nora@erkelzistb.hu
Mészáros Zsolt Máté
orgona, zongora
m.zsolt.mate@erkelzistb.hu
Molnár Johanna
szolfézs
molnar.johanna@erkelzistb.hu
Nagy Ildikó
fuvola
nagy.ildiko@erkelzistb.hu
Nagy Kristóf
rézfúvó
Ocskai Gabriella
zongora, korrepetíció
ocskai.gabriella@erkelzistb.hu
Radvan Eszter
magánének
radvan.eszter@erkelzistb.hu
Román Géza
rézfúvó
roman.geza@erkelzistb.hu
Rózsa Beáta
zongora, korrepetíció
rozsa.beata@erkelzistb.hu
Ruczek Réka Anna
zongora, szolfézs, korrepetíció
ruczek.reka.anna@erkelzistb.hu
Ruska Anett
hegedű
ruska.anett@erkelzistb.hu
Schäffer László
gitar
schaffer.laszlo@erkelzistb.hu
Somorjai Ildikó
zongora
somorjai.ildiko@erkelzistb.hu
Szicsó István
rézfúvó
szicso.istvan@erkelzistb.hu
Varga Eszter
oboa, furulya
varga.eszter@erkelzistb.hu
Weisz Péter
gordonka
weisz.peter@erkelzistb.hu
Weiszné Romhányi Krisztina
hegedű, szolfézs
weiszne.romhanyi.krisztina@erkelzistb.hu

Keltai Gábor (áttanító)
néptánc
keltai.gabor@erkelzistb.hu
Rigóné Szegvári Ildikó (áttanító)
népi ének, néptánc

Tartósan távol
Szokody Ildikó (GYES)
zongora, szolfézs
szokody.ildiko@erkelzistb.hu
Ughy Tamásné Végh Zsuzsanna (GYES)
népi ének


"Tisztelt Érintettek, Kedves Tanulók, Kedves Szülők!

Értesítjük  Önöket, hogy Intézményünk az Általános Adatvédelmi Rendelet (GDPR)  szabályainak megfelelően adatvédelmi tisztviselővel rendelkezik.
Kérjük  Önöket, hogy amennyiben az Önök, vagy gyermekeik személyes adataival,  azok kezelésével, tárolásával, továbbításával kapcsolatosan kérdésük,  észrevételük, vagy panaszuk merülne fel, úgy azt szíveskedjenek a  tisztviselő alábbi elérhetőségeinek valamelyikén lehetőség szerint  közvetlenül felé jelezni. Az adatvédelmi tisztviselő minden megkeresésre  reagálni fog.
Intézményünk adatvédelmi tisztviselője:

              Dr. Lórodi László
    Reé Consulting Nonprofit Kft.
8000 Székesfehérvár, Várkörút 4. II/26.  
    email: dpo@reeconsulting.eu "

Vissza a tartalomhoz