Szolfézs- és csoportos órabeosztás, órarend - Tatabányai Erkel Ferenc AMI

Title
Tartalomhoz ugrás

Szolfézs- és csoportos órabeosztás, órarend

Dokumentumok
Erkel EK/2/A Sárközyné Pomázi Ágnes
 
Hétfő és csütörtök:16.50-17.35
 
Hétfő:II.emelet, 26.terem
 
Csütörtök:Tanári szoba(4.terem)
 
1, Árok Emma               
 
2, Barczai Lilien             
 
3, Bottó Cintia               
 
4, Bottó Nikol               
 
5, Dobák Tamara           
 
6, Ferencz Luca             
 
7, Hubert Ádám             
 
8, Jakab Nikoletta          
 
9, Kajtor Flóra               
 
10, Kiss Orsolya            
 
11, Konrád Csilla          
 
12, Kovács Hanna                  


Erkel EK/2/B Sárközyné Pomázi Ágnes
 
Hétfő és csütörtök:16.00-16.45
 
Hétfő:II.emelet 26.terem
 
Csütörtök:Tanári szoba(4.terem)
 
1, Lantos Katinka         
 
2, Linn Elina                 
 
3, Martocian Alicia        
 
4, Mizda Izabella           
 
5, Misztl Mátyás            
 
6,  Nagy Nimród            
 
7, Neusinger-Kiss Zorka
 
8, Palkovics Luca          
 
9, Polgárdi Anna           
 
10, Popovics Anna                 
 
11, Szabó Bori              
 
12, Szentgyörgyi Ábel   
 
13, Tezer Eflin Sebnem
 
14, Varga Huba   


Erkel 1/A Weiszné Romhányi Krisztina
 
Kedd és csütörtök:16.15-17.00
 
I. em. 13. terem
 
1.  Barakka- Hoffmann Réka
 
2.  Bedő István Keán
 
3.  Erdélyi-Horváth Illangó
 
4.  Gönczy Liliána
 
5.  Hajba Ármin
 
6.  Hosszú Jana
 
7.  Palatin Dóra
 
8.  Salamon Boglárka (SZTM 1.o fog járni)
 
9.  Szoboszlai Sára
 
10. Tenk Vivien
 
11. Vartek Adrián Arnold
 
12. Vízvárdi Lora


Erkel 1/B Sárközyné Pomázi Ágnes
 
Hétfő és csütörtök:15.10-15.55
 
Hétfő: II.emelet 26.terem
 
Csütörtök: Tanári szoba(4.terem)
 
1.     Babai Gergő                         
 
2.     Baranya Ádám                     
 
3.     Bereczki Ágost                    
 
4.     Budai Liliána                       
 
5.     Fecskés Zita                         
 
6.     Gábor Zselyke                     
 
7.     Kiss Olivér                           
 
8.     Lukács Zora
 
9.     Németh Nikolett (SZTM 1. osztályba fog járni)         
 
10.   Sikrai Kíra                     
 
11.   Takács Olivér                         
 
12.   Tezer Esat Levent          
 
13.   Veréb Márton                          
 
14.   Veréb Máté


Erkel 2/A Cseh - Molnár Johanna
 
Kedd és csütörtök:16.25-17.10
 
II. em. 26. terem
 
1.   Balogh Bálint
 
2.   Dervalics Szofia
 
3.   Farkas Rebeka Hanna
 
4.   Gyuga András Máté
 
5.   Hernádi Nóra
 
6.   Hideg Ramóna Jázmin
 
7.   Kertész Dávid
 
8.   Magyar Luca
 
9.   Magyar Máté
 
10.   Neusinger-Kiss Fédra
 
11.   Polgárdi Gergely
 
12.   Pordán Eszter
 
13.   Sárossi Boróka
 
14.   Simon Mátyás
 
15.   Szűcs Bíborka Luca
 
16.   Volom Hanna
 
17.   Völgyes Péter
 
Nagy Ágota Bettina vendéghallgató (Launai)
 
Németh Léna Franciska vendéghallgató (Launai)


Erkel 2/B Weiszné Romhányi Krisztina
 
Hétfő és szerda:15.40-16.25
 
I. em. 13. terem
 
1.  Bartus Bence
 
2.  Benedek-Tóth Ádám
 
3.  Benedek-Tóth Zsófia
 
4.  Both Emília Viktória
 
5.  Németh Dominik Attila
 
6.  Skóza Hanna
7.  Társi Evelin


Erkel 3/A Cseh - Molnár Johanna
 
Csütörtök:14.45-16.20
 
II. em. 26. terem
 
     
  1. Gröschl      Antal
  2.  
  3. Kiss      Flóra Ilona
  4.  
  5. Kocsis      Donát
  6.  
  7. Kondász      Hanna
  8.  
  9. Kovács      András Bátor
  10.  
  11. Kovács-Sárdi      Zsuzsanna
  12.  
  13. Lázók-Bucskó      Bence
  14.  
  15. Lévai      Ákos
  16.  
  17. Reiner      Zoé
  18.  
  19. Stramszki      Bálint
  20.  
  21. Sulyák      Alexandra


Erkel 3/B Cseh - Molnár Johanna
 
Szerda:15.35 – 17.10
 
II. em. 26. terem
 
1.     Ács Gergő
 
2.     Bartal Levente
 
3.     Bartal Milán
 
4.     Hubert Kinga
 
5.     Nagy Lili Róza (Mennerbe jár szolfézsra)
 
6.     Nagy Zoé Szilvia
 
7.     Nyujtó Lilien
 
8.     Ódor Nimród
 
9.     Sikrai Bence
 
10.   Seffer Benedek István
 
11.   Sümegi Eszter
 
12.   Takács Luca
 
13.   Varga Csanád
 
14.   Várhegyi Fruzsina
 
15.   Vízvári Lea
 
16.   Vörös Zita


Erkel 3/C Salló Andrea
 
Hétfő:16.00-17.35
 
Tanári szoba (4. terem)
 
     
  1. Bánky      Sebestyén
  2.  
  3. Csiki      Lilla Krisztina
  4.  
  5. Dencs      Boglárka
  6.  
  7. Flender      Anna
  8.  
  9. Gyalogos      Bátor
  10.  
  11. Lacza      Kolos
  12.  
  13. Maknics      Zita Gizella
  14.  
  15. Mitrocsák      Eszter
  16.  
  17. Molnár      Boglárka
  18.  
  19. Nánásy      Regina
  20.  
  21. Perjési      Lara
  22.  
  23. Rodé      Nóra
  24.  
  25. Salamon      Lilla
  26.  
  27. Szélig      Martin
  28.  
  29. Tóvári      Napsugár


Erkel 4/A Cseh - Molnár Johanna
 
Kedd:14.45-16.20
 
II. em. 26. terem
 
     
  1. Boczonádi      Anna
  2.  
  3. Gyuga      Laura Katalin
  4.  
  5. Haag      Karina
  6.  
  7. Kiss      Patrik
  8.  
  9. Molnár      Nóra
  10.  
  11. Nagy      Anna Katalin
  12.  
  13. Pikoulas      Anna Cecília
  14.  
  15. Rottler      Zsófia
  16.  
  17. Royer      Réka
  18.  
  19. Sárossi      Buda Gellért
  20.  
  21. Schubert      Marcell
  22.  
  23. Sipos      Levente Benedek
  24.  
  25. Straubinger      Éva
  26.  
  27. Szakács      Eszter Dóra
 
15.   Szemán Panna
 
     
  1. Völgyes      Anna
Annoh      Dóra vendéghallgató (Menner)
 
Vaczula Hanna vendéghallgató (Dallam zeneiskola)


Erkel 4/B Weiszné Romhányi Krisztina
 
Hétfő:14.00-15.35
 
I. em. 13. terem
 
1.   Bense Kamilla
 
2.   Boda Zselyke Kinga
 
3.   Horváth Dorottya
 
4.   Kondász Kristóf
 
5.   Majlinger Anna
 
6.   Nánásy Zsófia
 
7.   Papp Edvárd Noel
 
8.   Perjési Dorottya
 
9.   Szilágyi Lídia
 
10. Vasas Boglárka
 
11. Várpalotai Viktor
 
12. Visegrádi Lilla


Erkel Felvételi Weiszné Romhányi Krisztina
 
Péntek:15.00-16.35
 
I. em. 13. terem
 
     
  1. Jakab      Tibor
  2.  
  3. Károly      Szilveszter
  4.  
  5. Klinger      Konrád
  6.  
  7. Likár      Márk
  8.  
  9. Rodé Sára
  10.  
  11. Virga Bálint


Zeneirodalom Cseh – Molnár Johanna
 
Szerda:14.45-15.30 és csütörtök:17.15-18.00
 
II. em. 26. terem
 
 
1.  Botos Zsófia
 
     
  1. Hegedűs      Boglárka Anna
  2.  
  3. Konrád      Ákos
  4.  
  5. Kővári-Mátyás      Dániel
  6.  
  7. Molnár      Anna
 
6.  Orbán Eszter
 
7.  Palkovics János Pál
 
     
  1. Pécsi      Emília Regina
 
9.  Reiner Csenge
 
     
  1. Svorcz      Bernadett
 
11. Szeles Balázs
 
12. Udvardi Zsófia
 
     
  1. Vojvoda      Vanda Johanna
 
14. Wachter Eliza Anita


Szent Margit EK/2 Weiszné Romhányi Krisztina
 
Kedd:13.15-14.00 és péntek:12.15-13.00
 
1, Bagó Luca
 
2, Barczai Lilien
 
3, Imre Alexandra
 
4, Kancz Luca
 
5, Marján Emma
 
6, Mitrocsák Ádám
 
7, Ozsvát Zalán
 
8, Perjési Tímea
 
9, Sisa Léna
 
10, Szedresi Gergely
 
11, Varga Barnabás
 
12, Varga Bence
 
13, Vincze Anna


Szent Margit 1. osztály Weiszné Romhányi Krisztina
 
Kedd:14.05-14.50 és péntek:13.05-13.50
 
1.   Árendás Viola
 
2.   Bagó Boróka
 
3.   Bánky Luca Borbála
 
4.   Bense Margaréta
 
5.   Boda Villő Erzsébet
 
6.   Boda Viola Margit
 
7.   Csiki Réka Rebeka
 
8.   Fernandez-Stein Laia
 
9.   Hajgató Anna
 
10.   Horváth Barna
 
11.   Magyar Mihály Péter
 
12.   Mitrocsák Máté
 
13.   Mogyoró Kitti
 
14.   Molnár Blanka
 
15.   Németh Noémi
 
16.   Pokorny Réka
 
17.   Szilágyi Barnabás
 
18.   Víg Johanna
 
Salamon Boglárka
 
Németh Nikolett


Szent Margit 2. osztály Weiszné Romhányi Krisztina
 
Kedd:14.55-15.40 és péntek:13.55-14.40
 
 
1.  Balogh Kornél
 
2.  Czaun Rebeka
 
3.  Drinóczi Gábriel
 
4.  Fábián Emma Zoé
 
5.  Kadencki Luca
 
6.  Kiss Bálint
 
7.  Kubinger Réka
 
8.  Mezei Marcell
 
9.  Onoffer Keszi Jenő
 
10.  Ozsvát Áron
 
11. Seffer Patrik Lénárd
 
12. Szilágyi Barna
 
13. Takács Jázmin
 
14.  Várhelyi Abigél
 
15. Várpalotai Krisztina
 
16.  Visnyovszki Vivien


Óváros 1-2. osztály Salló Andrea
 
Kedd:14.20-15.05 és csütörtök:12.40-13.25
 

 
1.   Haris Anita
 
2.   Horváth Gábor Bence
 
3.   Gajdácsi Szíra
 
4.   Keresztes Gergely
 
5.   Koczur Milán
 
6.   Kuppis Tamás
 
7.   Magyar Enikő Zita
 
8.   Szabó Zsófia
 
9.   Szukics Flóra
 
10. Tolvaj Zselyke


Óváros 3. osztály Salló Andrea
 
Kedd:12.40-14.15
 

 
     
  1. Ádám      Melinda
  2.  
  3. Dezső      Hanna Dorka
  4.  
  5. Hartmann      István
  6.  
  7. Jónás      Géza
  8.  
  9. Majerik      Kitti
  10.  
  11. Molnár-Földi      Emma
  12.  
  13. Nagy      Gergely János
  14.  
  15. Péli      Adrián
  16.  
  17. Rozenberszki      László
  18.  
  19. Sólyom      Zoé
  20.  
  21. Stern      Levente
  22.  
  23. Varasdi      Jázmin Zoé
  24.  
  25. Veszprémi      Maja


Tarján Cseh - Molnár Johanna
 
Ek2+1. osztály
 
Péntek: 13.30-15.05
 
1.     Babai Panna
 
2.     Bencz Barnabás
 
3.     Gröschl Elza
 
4.     Hajnali Boglárka
 
5.     Kis Imola
 
6.     Krancz Borka
 
7.     Mohamed Gamel Mirian
 
8.     Moravcsik Hanna
 
9.     Senkár Gergő
 
10.   Simó Luca
 
11.   Tóth Gergely


Tarján 2-3. osztály Cseh - Molnár Johanna
 
Péntek: 15.10-16.45
 
 
     
  1. De      Santa-Maria Írisz
  2.  
  3. Ferge      Barnabás
  4.  
  5. Gröschl      Benedek
  6.  
  7. Hajnali      Csilla
  8.  
  9. Király      Zoé Lídia
  10.  
  11. Klinger      Albert
  12.  
  13. Molnár      Máté
  14.  
  15. Molnár      Zsófia
  16.  
  17. Senkár      Laura
  18.  
  19. Uttó      Bálint
"Tisztelt Érintettek, Kedves Tanulók, Kedves Szülők!

Értesítjük  Önöket, hogy Intézményünk az Általános Adatvédelmi Rendelet (GDPR)  szabályainak megfelelően adatvédelmi tisztviselővel rendelkezik.
Kérjük  Önöket, hogy amennyiben az Önök, vagy gyermekeik személyes adataival,  azok kezelésével, tárolásával, továbbításával kapcsolatosan kérdésük,  észrevételük, vagy panaszuk merülne fel, úgy azt szíveskedjenek a  tisztviselő alábbi elérhetőségeinek valamelyikén lehetőség szerint  közvetlenül felé jelezni. Az adatvédelmi tisztviselő minden megkeresésre  reagálni fog.
Intézményünk adatvédelmi tisztviselője:

              Dr. Lórodi László
    Reé Consulting Nonprofit Kft.
8000 Székesfehérvár, Várkörút 4. II/26.  
    email: dpo@reeconsulting.eu "

Vissza a tartalomhoz